Welcome travelers!

Natural Born Vagabond™ is a bilingual (English and Polish) site devoted to travel photography and journalism. Here you can find images and articles from our remote travels. The ambition of the creators is to share the best stories with those who crave wilderness and adventure. If you would like to share your opinions or travel stories please contact us via e-mail.

Featured

Spotkanie autorskie w Giżycku

Romuald Koperski w Gizycku

Giżycko okazało się po raz kolejny doskonałym miejscem do spotkania z odległych zakątków globu. Tym razem z gorącego Dubaju i mroźnej Syberii.

Wczoraj (15 stycznia 2015 r.) w Giżycku odbyło się spotkanie autorskie promujące przewodnik z serii Travelbook: “Dubaj i Okolice” wydaną przez wydawnictwo Bezdroża.

Dziękuję pięknie Panu Krzysztofowi Kossakowskiemu z księgarni Odeon w Giżycku oraz kawiarni Caffe Crema za świetną organizację oraz wszystkim wspaniałym znajomym, przyjaciołom i rodzinie za uczestnictwo w spotkaniu. Jestem szczerze zaskoczona i wdzięczna za tak liczne przybycie.

Jako ciekawostkę dodam, iż zupełnie przypadkowo, udało nam się skoordynować to spotkanie z przelotną wizytą słynnych polskich podróżników wyruszających na kolejną syberyjską wyprawę Siberia Arctic Expedition pod kierownictwem Pana Romualda Koperskiego.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za spotkanie i bardzo miłe przyjęcie.

Z podróżniczym pozdrowieniem,
– Dominika D.

Fotografia dzięki uprzejmości Pana Marcina Harasymenko.

Comments are closed.